جلسه رییس انجمن ورزش های موج سواری با رییس محترم فدراسیون اسکیت در خصوص فراهم نمودن امکانات تمرین اسکیت برد در جهت تقویت تکنیک های تیم ملی موج سواری ج.ا.ا

به گزاش روابط عمومی انجمن ورزش های موج سواری ج.ا.ا
به درخواست رییس انجمن ورزش های موج سواری از رییس محترم فدراسیون اسکیت درخصوص برگزاری کلاس های اموزشی اسیکت برد که یکی از تمرینات مهم در موج سواری است برگزار شد .
در این جلسه که با حضور دبیر و نایب رییس محترم بانوان فدراسیون اسکیت برگزار گردید ، از اقای محمد رضایی رییس محترم فدراسیون اسکیت درخواست شد تا در خصوص تقویت تیم ملی موج سواری با کمک فدراسیون اسکیت یک دوره کلاس اموزشی اسکیت برد برای مستعدین تیم ملی موج سواری ایران برگزار گردد.
رییس محترم فدراسیون اسکیت با ابراز خوشحالی از درخواست انجمن بیان کردند که ،  فدراسیون اسکیت ج.ا.ا هر کجا که اهمیت نام ایران باشد حمایت خواهد کرد و از هرگونه کمکی دریغ نخواهد نمود .
محمد رضایی افزود بسیار خوشحالم از اینکه رشته موج سواری با اسکیت برد وجه مشترکی دارد و با هماهنگی انجمن با این فدراسیون در اولین فرصت دستور برگزاری کارگاه اموزشی اسکیت برد برای اعضای مستعد تیم ملی موج سواری صادر خواهد شد.
و همچنین نایب رییس بانوان فدراسیون نیز ابراز علاقه مندی خودشان را اعلام کردند و گفتند در حوزه بانوان موج سواری نیز بانوان مستعد تیم ملی میتوانند از این کارگاه استفاده کنند.
در ادامه آقای رستمی از رییس محترم و نایب رییس محترم فدراسیون تقدیر و تشکر نمود و همچنین فرمودند که  از شما در راستای  تقویت تیم ملی موج سواری ایران بی نهایت سپاس گزارم و مطمنم حمایت فدراسیون اسکیت کمک شایانی به تقویت تکنیک های تخصصی موج سواران ما خواهد کرد
همانطور که میدانید اسکیت برد یکی از تمرینات اصلی قهرمانان موج سوار جهان می باشد
درادامه آقای رستمی اعلام کرد به زودی تاریخ برگزاری کارگاه اسکیت برد اعلام خواهد شد.