فدراسیون موج سواری عربستان به عنوان صدو دهمین عضو فدراسیون جهانی موج سواری پذیرفته شد

فدراسیون موج سواری عربستان به عنوان صدودهمین عضو فدراسیون جهانی موج سواری پذیرفته شد.

فدراسیون جهانی موج سواری عضویت فدراسیون عربستان را رسما اعلام نمود.

فدراسیون موج سواری عربستان که به تازگی راه اندازی شده است با توجه به ویژگی سواحل ایران و عمان می تواند جایگاه غرب آسیا را تقویت نماید.

راه اندازی و توسعه کشورهای غرب آسیا همچون کویت.عراق.قطر .می تواند فرصت مناسب و طلائی برای  ایران و عمان در جذب و توسعه سواحل خود باشد .

حال با توجه به حضور موج سواری در المپیک پاریس  2024 و لس آنجلس 2028 و همچنین بازی های آسیائی جوانان و بازی های آسیائی ساحلی مطمنن آینده خوبی در انتظار ورزشکاران و مربیان و داوران این رشته خواهد بود.

نکته مهم تر رشته استند آپ پدل است که سرعت رشدش چند برابر موج سواری بوده و حال که دادگاه جهانی ورزش (CAS) مدیریت المپیکی شدن این رشته را به صاحب اصلی این رشته یعنی فدراسیون جهانی موج سواری سپرده است و با برنامه ریزی های این فدراسیون مطمنن در المپیک لس آنجلس 2028 شاهد حضور قدرتمند این رشته خواهیم بود.

در ادامه باید یادآوری کنم که در غرب آسیا ایران .امارات متحده عربی .عمان.عربستان دارای فدراسیون و انجمن موج سواری هستند.و مسئولیت کمیته غرب آسیا با آقای علی رضا رستمی رئیس انجمن ورزش های موج سواری ج.ا.ایران می باشد که این خود نقطه عطفی برای کشور عزیزمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ثبت نظر

دیگر مطالب

راه اندازی وب سایت

وب سایت انجمن موج سواری ایران به مدیریت علیرضا رستمی عزت در خرداد 1401 راه اندازی شد . شما همراهان گرامی میتوانید از طریق لینک